PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI PRZEZ TRADYCYJNE BIURO RACHUNKOWE

Z NOWOCZESNYMI ROZWIĄZANIAMI

Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie księgowości, które znacząco usprawnia funkcjonowanie spółek na rynku. Staramy się, aby świadczone przez nas usługi przyczyniały się do rozwoju przedsiębiorstw na rynku oraz umożliwiały poszerzanie usług oraz wdrażanie nowych produktów na rynek. W jaki sposób? Cenimy sobie zaufanie naszych Klientów. Z tego powodu staramy się prowadzić księgowość w taki sposób, aby dostarczała im szerokiego zakresu informacji umożliwiających podejmowanie korzystnych decyzji wyróżniających biznes na rynku. Oferujemy współpracę opartą na jasnych oraz przejrzystych zasadach. Chcemy, aby przedsiębiorcy mogli zarządzać swoją firmą bezpiecznie wkraczając na drogę do sukcesu.

KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKI Z O.O. - niskie ceny za obsługę księgową

PROWADZIMY TAKŻE KSIĘGOWOŚĆ PROSTEJ SPÓŁKI AKCYJNEJ I POZOSTAŁYCH SPÓŁEK.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Nasze biuro rachunkowe zdecydowanie stawia na prowadzenie księgowości w oparciu o nowoczesne technologie oraz automatyczne rozwiązanie usprawniające funkcjonowanie podmiotów na rynku oraz wypełnianie obowiązków księgowych. Staramy się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę oraz w oparciu o doświadczenie wprowadzać rozwiązania pozwalające na prowadzenie firmy w oparciu o najwyższe standardy.

Każdy pakiet księgowy zawiera

Kontakt z księgową

Deklaracje JPK_V7

Reprezentacja przed US

Ewidencja zakupu i sprzedaży VAT

Sporządzanie dokumentów do ZUS oraz US

Rzetelna ewidencja środków trwałych

Dostęp do programu fakturowego

Konsultacje podatkowe i księgowe

Pomoc w optymalizacji kosztów

Zdalny dostęp do danych finansowych

Raporty z wyników finansowych

Elektroniczny obieg dokumentów

Prowadzenie pełnej księgowości

Jeżeli chcesz być pewny, że księgowość Twojej firmy jest we właściwych rękach to powierz ją w ręce naszych specjalistów. Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem księgowości w formie pełnej. 

Odpowiednio prowadzona księgowość dostarcza informacji na każdym etapie rozwoju firmy. Sporządzanie raporty oraz analizy finansowe umożliwiają zachowanie płynności finansowej oraz ograniczają ryzyko upadłości do minimum.

Współpraca z naszym biurem rachunkowym w zakresie pełnej księgowości cechuje się rzetelnością, terminowością oraz profesjonalizmem na każdym etapie prowadzenia działalności. W ramach współpracy możesz liczyć na usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci nie chcą płacić za usługi, które nie są im potrzebne. My oferujemy indywidualną wycenę usług, elastyczny cennik oraz dostosowanie oferty do wymagań Klientów.

Umożliwiamy również dostęp do PANELU KLIENTA, który pozwala kontrolować biznes oraz sprawdzać prowadzoną księgowość niezależnie od miejsca pobytu Klienta.

Sprawozdania finansowe

Księgi rachunkowe

Polityka rachunkowości

Optymalizacja podatkowa

Audyty i
raporty

Prowadzenie uproszczonej księgowości

Wydaje się, że uproszczona forma księgowości może być prowadzona przez przedsiębiorców samodzielnie. Warto jednak podkreślić, że sukces wymaga pełnego skoncentrowania się na rozwoju prowadzonej działalności.

Warto powierzyć uproszczoną ewidencję księgową w ręce specjalistów. Prowadzenie księgowości przez doświadczone oraz rzetelne biuro rachunkowe pomoże prowadzić biznes na wysokim poziomie, pozostawiając w tyle konkurencję.

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie prowadzenia uproszczonej księgowości dla firm z całej Polski. Staramy się dostosować współpracę w pełni do potrzeb oraz wymagań przedsiębiorców. Oferta biura rachunkowego jest przygotowana w oparciu o informacje przedstawione na rozmowie wstępnej. 

Oferujemy możliwość kontaktu w biurze lub w formie zdalnej (omówienie szczegółów e-mail, przez Skype oraz telefon).

KPiR

Ryczałt

Deklaracje

Wnioski

Obsługa kadrowo-płacowa

Odpowiednio prowadzone sprawy kadrowo-płacowe spółki stanowią obowiązek przedsiębiorców, którzy chcą bezpiecznie prowadzić biznes na rynku. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową pomoc w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Skorzystanie z ofery naszego biura daje gwarancję usług świadczonych na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie oraz bogata wiedza z zakresu obowiązujących przepisów prawnych umożliwiają rzetelne świadczenie usług o najwyższym poziomie jakości.

Usługi kadrowo-płacowe obejmują sprawy dotyczące danych osobowych, umów, płac, podatków, ubezpieczeń, zasiłków urlopów itd. oraz wymaganą w związku z nimi dokumentację.

Wybierając usługi naszego biura rachunkowego właściciele spółek mogą być pewni, że przeprowadzane przez nas działania będą zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Cenimy sobie zaufanie osób stawiających na bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz rzetelność na drodze do sukcesu.

Akta osobowe pracowników

Świadectwa pracy

Sporządzanie umów

Sporządzanie listy płac

Deklaracje do ZUS